شرکت های تابعه گروه بین المللی صنعتی و تجاری دروازه تجارت

سازمان فروش عرش در سال 1392 با هدف ارائه خدمات کیفی و شفاف در صنعت قطعات خودرو ایران، اطلاع رسانی موثر در بازار جهت تصمیم گیری صحیح خریدار و اعتماد سازی و برقراری فضای سالم در بازار تاسیس شد. این شرکت زیر مجموعه گروه صنعتی و تجاری دروازه تجارت می باشد. موسس این شرکت آقای علیرضا شبانکاره با 15 سال تجربه در زمینه قطعات خودرو می باشد. سازمان فروش عرش افتخار دارد با بیش از 20 نیروی انسانی مجرب در زمینه های بازاریابی و فروش، خدمات پس از فروش، منابع انسانی و مالی، بازرگانی خارجی و روابط داخل و بین الملل خدمات رسانی به مشتریان عزیز انجام دهد.

شرکت پتروتابان تحت پوشش گروه بین المللی، صنعتی و تجاری دروازه تجارت، در سال ۱۳۸۸ توسط شماری از مشاورین،کارشناسان و متخصیصن با هدف تامین ” خدمات پایدار در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی” به مدیریت آقای علیرضا شبانکاره تشکیل شده است. هدف این مجموعه ایجاد روابط استراتژیک تجاری منسجم در سراسر ایران با فعالان اصلی این بازار در بخش خصوصی و دولتی به صورت شفاف و مستقیم و همچنین برقراری زنجیره عرضه یکپارچه جهت توسعه شبکه مناسب بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش در سطوح کشور می باشد. کلیه روابط بر پایه ایجاد “اعتماد پایدار” و فرهنگ “تعامل مستمر” برنامه ریزی شده است. جهت ارایه خدمات کیفی و بهینه، سیاست ها و فرایندهای اجرایی درون و برون سازمانی این شرکت بر اساس استاندارد های جهانی و معیار ها و روش های موفق (Best Practices) پایه ریزی، و پیاده سازی شده است.

بازرگانی علیــرضـا شــبانکاره با 20 ســال ســابقه کار مستمر در زمینه بازرگانی و حمل و نقل بیــن الملل ، ترخیص کالا و تسلط کامل به کلیه مـراحل و قــوانین گمرکی داخلی و خارجی (در ایران و امارات) آماده خدمت رسانی به بازرگانان محترم می‌‌باشد. این ســازمان با دارا بـودن زنجیره عرضه منسجم و یکپارچه در خــارج و داخــل کشـــور قادر به پوشش نیازهای خـــرید و فرآیند لاجستیک خارجی (از منبع تا تحویل در محل) کلیه سازمان های صنعتی به ویژه صنعت خودرو، نفت ، گاز و پتروشیمی می باشد. این سازمان با ارایه خدمات کیفی با پایین تــرین هزینه اجرایی توانسته است رشد شایانی را در افزایش مشتریان وفادار و اعتماد سـازی لازمه به منظور گسترش روابط درون و برون مرزی داشته باشد.